Язва, гастрит, печія


Язва, гастрит, печія – це все результат підвищеної кислотності шлунку, що якщо запустити, то може призвести навіть до смерті людини, оскільки надмірна кислота може роз’їсти сам шлунок. Не зволікайте з лікуванням цього недугу.

Що може допомогти, в цьому випадку:

1. По можливості зверніться до відповідного лікаря, можливо треба бути пройти відповідну медичну діагностику (проковтнути відповідний зонт до шлунку та інше).
2. Перейти на відповідну дієту, без усього гострого – перець, помідори, кетчуп, кислого – лимон, мандарини, апельсини та усього маринованого і жареного – помідори, огірки, оливки, гриби та інше. Це все підвищує кислотність шлунку, що призводить до ускладнення цих недугів.
3. Самий дієвий, на мій погляд, від цих проблем медичний препарат це Пілобакт Нео. Він є в аптеках, без рецепту. Пілобакт Нео є комбінованим набором, який містить омепразол (сам омепрезол, лише нейтралізує саму печію), кларитроміцин і амоксицилін, розрахована на 7 днів лікування, для людей віком більше 16 років. Тут уважно читайте інструкцію по його застосуванню. З ранку приймаєте три відповітні препарати (капсули, таблетки) та у вечорі. Це комбінований препарат. Після першого курсу лікування який триває сім днів, для закріплення результату через півтора місяці, повторюєте курс лікування – сім днів. Ціна цього препарату в аптеках зараз до однієї тисячі гривень. Але, прошу Вас звернути увагу на те, що якщо Ви будете купувати в аптеках, окремо ці капсули та таблетки, але в тій самій кількості відповідно до курсу лікування, то ціна буде плюс, мінус, в два раза дешевше. Тому сам препарат Пілобакт Нео, не купуйте! Аптекарю, при замовлені покупки так і кажіть! В них е комп’ютер вони все знають!
4. Допоміжним та навіть профілактичним засобом від цих недуг буде звичайна вівсяна каша. Вона містить відповідну слизь, що змащує стінки шлунку та тим самим дає можливість загоїтися ранам шлунку.
5. Насіння льону! Шукайте в інтернеті рецепт відповідного приготування від язви шлунку. Рецепт приблизно такий: заливаєте кип’ятком у велику металеву тарілку чи каструлю на дні якої покласти відповідне насіння. Хвилин 15 збивати це все поки вода не перетвориться на рідку слизь, яка має змазати стінки шлунку. Час від часу пити це перед прийняттям їжи. Це є також допоміжний засіб від зазначених недугів.
6. Я ще чув що ту саму роль може виконувати сік від свіжої капусти.
7. Ще одне цікаве рішенням для лікування та профілактики цих недугів буде – кедрове масло, або кедрові гріхи, але вони дуже дорогі. Тому раджу зупинитися тут на кедровому маслі. В один рік, для профілактики таких захворювань, або їх відповідного лікування, на одну людину, треба не більше трьох пляшок такого масла. По 250 мл. кожна пляшка. Шукайте та замовляйте в інтернеті. Зараз ціна становить 100 грн. за пляшку.
8. Ще однією причиною язви, може бути недостатність в Вашому організмі вітаміну Б 12. Це може бути наприклад у випадку коли Ви вирішили стати вегетереанцем. І при цьому не знаєте, що вітамін Б 12, в достатній кількості знаходиться тільки в м’ясі – телятина або свинина, наприклад. Навіть не риба чи курка. Запасу при таких обставинах в вашому організмі вистачить лише на 5 років. Потім почнеться язва та анемія – втрата сил. Тому якщо ви по якийсь причині перестали їсти м’ясо, вам треба купувати в аптеках уколи або таблетки вітаміну Б 12, для подальшого їх відповідного прийняття (укол в попу). Уколи цього вітаміну краще, оскільки набагато дешевші, та відразу вітамін Б 12 потрапляє у кров, минаючи систему травлення. Та, й уваги забирає менше – зробив один укол на 500 млл та його вистачає на два тижні, з урахуванням що цей вітамін є синтетичним. Такий укол на 200 млл вистачає на один тиждень. Проте, єдине що не зручно, це то що якщо Ви не вмієте робити укол самі собі, то треба до когось звертатись.