Медитація


Всім привіт!
Не робіть цю медитацію перед сном, бо не будете спати після закачки до Вас космічної енергії. Також, не робіть медитацію любу, не тільки цю, в період з дванадцятої години до першої години ночі, це час темряви. Ця медитація взята з “Послання Архангела Адоная” (Це дуже чудова наукова робота, яка простою, мовою пояснює як був створений світ, та його функціонування – Бог, ангели, люди, Земля, Галактики, Зірки, Виміри, Час, Майбутне, Демони, Історія Землі та не тільки, все це коротко та чітко описано в цьому Посланні, яке було отримано шляхом телепатичного контакту з цим Архангелом – ченелінг.) Шукайте в інтернеті – гугл.

Техніка Медитації для подзарядки енергоинформационної підживлення Чакр.

1. Сісти в позу «Лотоса».

2. Закрити очі, розслабиться, руки навколішки долонями вниз. Очистити свідомість від сторонніх думок.

3. Зробити 3 вдихи і видиху. Зосередиться.

4. Молитви «Отче Наш» і «Ісус Христос, помилуй мене грішного (3 р.). У Ім’я Батька, Сина і Святого Духа». Після кожної молитви: Амінь, ОУМ, ФОРІ. Візуалізувати навколо себе Космічний простір.

5. Мантра: «Ом Ваб Падме Хум. Об Великі Стихії Вселеної! прошу Вас дати енергію і силу для чакор моїх! У ім’я Ісуса Христа, Санади, Майтрейі. У ім’я Ієгови, Елохима, Метатрона, Адоная. У ім’я Абсолюту. Форі!»

6. Представити, що червоний промінь входить в копчиковую чакру. Мантра: «ОУМ-ЛАМ, Мати – земля зроби мене твердіше за камінь, міцніше за алмаз,

гнучкіше за лозу. Врятуй мене Богородиця – Троєручніца. Зціли святий Серафим. У ім’я Абсолюту. Форі!»

7. Оранжевий промінь в статеву чакру. Мантра: «ОУМ-ВАМ. Вода влий мене в ріку вселенської любові. Так врятує і зцілить мене св. Лука. У ім’я Абсолюту. Форі!».

8. Жовтий промінь в сонячне сплетення. Мантра: «ОУМ-РАМ. Повітря, зроби мене легким і швидким немов вітер, а волю як ураган, що змітає вади. Так врятує мене Божа Матерь, зцілить живіт мій св. Іоанн. У ім’я Абсолюту. Форі!».

9. Зелений промінь в чакру серця. Мантра: «ОУМ-Там. Ефір, відкрий серце моє для любові до Бога і всьому сущому. Так врятує і зцілить мене св. Михайло. У ім’я Абсолюту. Форі!»

10. Блакитний промінь в щитовитку. Мантра: «ОУМ-Хам. Ефір, струмені небесну музику. Відкрий вуста для Молитви, Зцілення і Любові. Закрой вуста від лихослів’я і богохульства. Так врятує і зцілить св. Аглай. У ім’я Абсолюту! Форі!».

11. Синій промінь в «Третє око». Мантра: «ОУМ, Вогонь з неба зійди на мене. Відкрий в ім’я Богині – Матері Всевідящеє око і Всеслишащеє Вухо. Так пізнаю я таємницю світобудови, так зглянемося на мене Хрістовий Дух. У ім’я Абсолюту! ОУМ-ОУМ-ОУМ.

12. Фіолетово-золотистий на макушечную чакру. Мантра: «ОАУМ – вогонь з неба зійди на мене. Я Есмь, ОАУМ, Есьм Я!

(Можна в думках звернеться до Бога зі своїми побажаннями і подякувати Йому за

успіхи і випробування, т. е. довільна молитва, яку підкаже серце). Завершується вона словами: «У Ім’я Ісуса Христа, в ім’я Богоматері і Абсолюту. АУМ-АУМ-АУМ. Форі!».

13. Посидіти в спокої 5 хвилин.

14. Зробити 3 глибоких вдиху-видиху і вийти з трансу.


Це є символ архангела Адоная