Еліксир молодості


Що є еліксир молодості? Одвічне запитання! Відповідь дуже проста! Це любов. Тоді виникає логічне запитання, як досягнути стану любові?
Всім бажаю доброго часу доби! І так, давайте почнемо!
Це просто інформація для роздуму. Що е еліксир молодості:
1. Кедрове масло – на один рік, на одну дорослу людину не більше трьох фляжок по 250 мл. Замовляйте, в інтернеті про це е інформація. Це досить не дорого! Воно повністю омолоджує, несе повне оздоровлення організму, профілактику багатьох захворювань, очищення та в деяких випадках лікує навіть рак.
2. Молоде червоне вино з винограду домашнього виробництва. Не багато 100 грам на день. Воно і робить нас молодими та довгоживучими.
3. Масажні устілки, та їх використання у повсякденному житті, на малих металевих голках. В стопах наших ніг знаходяться нервові закінчення від всіх органів нашого організму. Якщо їх зазначеним чином час від часу масажувати, то наш організм буде бадьорим, здоровим, молодим,  та відповідним чином поліпшить і активує свою діяльність. Якщо Ви будете масажувати ноги таким чином більше ніж 30 хвилин, то буде зворотній ефект – Ви будете спати! Залежно від того що Ви в даному випадку хочете досягнути, є  різні терміни такого масажу – 10, 15, 20 хвилин, наприклад. Робіть такий масаж приблизно з інтервалом три, чотири дні. Дуже часто його робити вкарай не бажана, а взагалі прислуховуйтесь до себе! В інтернеті е вибір, це переважно фірма “Ляпко”. Уважно читайте інструкцію по використанню.
4. Робити в міру якісь фізичні вправи, або виконувати фізичну роботу.
5. Молитва “Отче наш” або якась інша універсальна молитва. На сході такою е “Ом Мані Падме Хум”, наприклад. Як правило таку молитву треба читати після сну з ранку, та перед сном у вечері. Але я читав таке, що святі не завжди моляться. Це тут теж, треба прийняти до уваги. Так як е правила, а е і їх винятки у нашому житті.
6. Моржування, це або босими ногами по снігу походити, або холодний чи контрастний душ, і таке інше.
7. Вітаміни і мінерали в натуральному та в повному обсязі.
8. Пророщені зерна. В тарілку насипати трохи молодого зерна, накрити серветкою, або марлею, залити водою, не багато, на рівні зерна. Та все це поставити на підвіконня на сонце. По мірі висихання води, її трохи туди підливати. Через два, три, чотири дня, зерно проросте. Їжте його. Там велика життєва сила.
9. Правильний секс. Це секс на основі ніжності та кохання. Між чоловіком та жінкою. Без похоті та перелюбу. Мастурбація на цих же принципах, з уявним партнером, наприклад, теж має такий ефект, і гріхом не є.
10. В міру перебування на природі, це можуть бути і прогулянки лісом, і купання в річці, і таке інше.
11. Медитація. Їх дуже багато, наприклад аналітична медитація, медитація на “трете око” з повторюванням священного слова ОМ, чи медитація на зло! Чи просто споглядати навколишню обстановку, природу чи світ.
12. Горіхи, любі. Окрім того, в якості профілактики захворювань та для загального омолодження і оздоровлення – бажано один раз на рік їсти, хоча б один кг кедрового горіху, курсом, по одній жменці на день.
13. Десять заповідь Іісуса Христа. Цих правил життя насправді набагато більше.
14. Правильне, роздільне прийняття їжі. Та дві літри чистої води на добу на одну дорослу людину. По менше їжі тваринного походження. По менше алкоголю.
15. Позбавтесь поганих звичок – це перш за все сигарети та лишні матюки.
16. Не беріть дурного та зайвого в голову. Обирайте роботу по можливості при якій ви себе будете добре почувати та спати. Уникайте недобрих людей.

17. Настойка жень – шень, читайте уважно інструкцію. Вона і омолоджує і активує організм людини. Для водіїв продається в аптеці в таблетках. Заборонено для тих хто має проблеми із сердцево-судинною системою і підвищеним тиском, та язвою, гастритом, чи печією шлунку. Приймати не більше 20 капель, а взагалі бажано 15 капель, бо будете мати зворотній ефект – спати.
18. Любий інший шлях нормального тобто здорового всебічного (матеріального та духовного) саморозвитку, що в народі часто називають – йога!

Цей список Ви можете розширити для себе самі, наприклад: тут ще можна додати прослуховування красивої музики (взагалі музику треба слухати під настрій), чи малювання картин!
Правильне життя веде до Бога тобто Любові. І це може нас робити молодими, здоровими, щасливими та довгоживучими і успішними людьми. Еліксир молодості це любов. Любов це і е єдність. До речі людина генетично запрограмована жити 150 років, і бути молодою, щасливою і успішною. (Чуму так, відповідь на це дає Послання Архангела Адоная, шукайте його в інтернеті, там є відповіді на майже всі ваші запитання).Чому ми стільки не живемо? Відповідь тобто причину, на це запитання, перш за все треба шукати в собі, а не в інших.У більшості випадків, звичайно!