Вітаміни та мінерали

Всім привіт!

Наше життя, успіхи та досягнення залежать від здоров’я нашого організму, яке в свою чергу також має забезпечуватись в натуральному вигляді та в повному обсязі вітамінами та мінералами.

Що е джерелом вітамінів та мінералів в натуральному вигляді:

1. Овочевий салат, для приготування якого необхідно мати: свіжі – помідори, огірки, морква, цибуля, капуста, нерафінована олія, бажано йодована сіль, перець на смак. Все це порізати у кількості  на око та перемішати. Все простий та корисний салат готовий!

2. Салат із сухофруктів у кількості на око: мед, інжир, курага без кісточок, ізюм без кісточок, чорнослив без кісточок, горіхи (можна любі, проте краще лісові – фундук, при грецькому горіху трохи пече язик). Самий простий варіант цього салату: мед, курога (без кісточок), горіхи. Все це перемолоти в м’ясорубці та змішати з медом. Перемістити цей салат в скляну банку, яку перед цим необхідно пастеріолізувати в кипяткові,  від мікробів.

3. Чай з фруктових дерев. Особливо багатий на корисні речовини чай з гілок вишні. Треба наломити дрібні гиляки, які подрібнити на маленьки кусочки, закип’ятити це все, не довго та виключати. Хай настоїться трохи. Все чай з вітамінами та мінералами готовий. До речі це ще один спосіб для виживання у складних обставинах.

4. Багатий на вітаміни та мінерали чай з шипшини та сушії – особливо на вітамін С. Не кожному підійде. Прислуховувайтесь до себе. Має сечогіний характер. Добре лікує почки та печінку.

5. Молоде червоне вино з винограду власного домашнього виробництва. Я чув що келих (100 грам) такого вина в день забезпечує наш організм повним необхідним спектром всіх вітамінів та мінералів.

Що для мене складає основу добової дози вітамінів та мінералів: одна чашка чаю з шипшини, столова ложка меду, та дві жменьки грецьких горіхів. Ну і плюс нерафінірована соняшникова олія, яку я зазвичай додаю до їжі.