Поради для здоров’я

Всім доброго часу доби!

Я, як езотерик, хочу з Вами поділитися одним магічним способом відносно зцілення тих чи інших ран, зняття переохолодження (замирзання), від опіків, від зняття відчуття болю, тощо. Для цього існує наступна магічна мантра: “Аум Дєла Рам Там Ом”. Можна говорити про себе. Плюс необхідно сконцентрувати свою увагу та енергію на місцях пошкодження тіла, разом із повільним глибоким диханням.

Що стосується роботи головного мозку, то тут я пропоную Вам звернути увагу на постійне вивчення англійської мови. Воно і пам’ять тренує, і для життя є корисним!

Робіть все в міру! З перервами та періодами відпочинку. Дуже яскравим прикладом, порушенням цього космічного закону є життя Брюс Лі! Він аж занадто сильно займався спортом – без суттєвих відпочинків. Як, наслідок – витратив свою життєву силу дуже швидко, та тим самим помер молодим. Згорів як сильно палаюча свічка! Що занадто, то не здраво!

Зверніть увагу на те, що любе захворювання, легше попередити.Тобто при виконанні порад, зазначених тут на сайті, наслідком чого буде унеможливлення багатьох захворювань та недомогань, ніж лікувати їх коли вони настануть. Це і вживання кедрового масла (три пляшки по 250 млл на один рік, не більше), і масажні стельки на голках, і холодний душ, і вітаміни і мінерали в натуральному виді та в повному обсязі.
Зуби треба чистити два рази на день – з ранку та вечером перед сном. Найкраща зубна паста для цього буде сенсодин. Якщо проблеми з деснами то користуйтеся зубною пастою – парадонтакс. Це не є реклама! Я за це гроші не отримую. Це взято із власного досвіду.
Наш світ це є енергія – живіть так щоб був баланс, гармонія та любов. Тоді і проблем із здоров’ям не буде!