Заспокоєння нервів


Відновлення нервових клітин голови – нейронів головного мозку – медитація на порожнечу та тишу при повному відключенні розумових процесів плюс повне розслаблення – статична медитація. Це все на одинці та при повній тиші. Це наприклад, на одинці в тихій ванній кімнаті – приймаєте гарячу ванну з ефірними маслами – цитрусів (апельсин) та сосни, при цьому відключаете максимально усі роздуми та інші можливі мислені процеси в голові. Лижете тихо і без ворушіння. Скільки необхідно.
Також, час від часу купуйте в аптеці заспокійлевий травяний чай, та пийте його не тільки коли схвильовані, а й і для профілактики у інший Ваш час. Читайте відповідну інструкцію по його застосуванні. На цьому сайті,  є сторінка – Цілющі коди – Біла магія – безкоштовно! В ній е цілющий код – прана нервів, для лікування та відновлення нервів. І ще є цілющий код – психологічна рівновага. А також е цілющий код – від безсоння, бо добрий сон, теж і лікує, і заспокоює нерви та психіку людини.
Ще також, є один простий спосіб для заспокоєння і лікування нервів. Це холодний душ! Тут йде Ваше перезавантаження та очищення від всілякого негатива, та зайвого. Тут відбувається налаштування нашого організму та душі на головне, на істину, оскільки холодна вода змушує мобілізувати наші сили. Холодна вода робить нас і здоровими і сильними, як фізичне тіло, так і душу. Моржевання (прийняття холодного душу) зміцнює нашу сердцево-судину та нервову систему. Моржевання (прийняття холодного душу) тренує (зміцнює) нерви, психіку і сам дух! Це по мірі можливості треба робити постійно! Оскільки життя це постійний процес!