Енергетик

Всім привіт!

Я знаю два натуральних енергетика! Тобто, не наркотичного характеру!

Це чорний шоколад, я люблю пористий. Він перш за все для роботи мозку дуже корисний.  Так само як і грецькі горіхи.  Чорний пористий шоколад я їм і коли цілий день фізично працюю, допомагає – дає енергію. Так само як і грецькі горіхи. Та другий енергетик це настойка жень-шень. Читайте уважно інструкцію по її застосуванню. Вона і омолоджує, і активує організм людини, і підвищує та зміцнює імунітет. Для водіїв продається в аптеці в таблетках. Заборонено для тих хто має проблеми із сердцево-судинною системою і підвищеним тиском, та язвою, гастритом, чи печіею шлунку. Приймати не більше 20 капель, а взагалі бажано 15 капель, бо будете мати зворотній ефект – спати.

Також, в аптеці можна знайти – біологічний павербанк (від втоми та для енергії) – “Танікор”. Він і сердцево-судинну систему зміцнює і при тику допомагає, тощо. Проте, уважно читайте інструкцію. Не всім він підійде, консультуйтеся з відповідним лікарем.

Крім того, на іншій сторінці цього сайту – Цілющі коди, біла магія – безкоштовно! Е цілющій код – Фізична енергія, якщо Ви його поставите у випадку вашої фізичної слабкості то будете мати фізичну силу.

Ну і ще, я як езотерик, я можу до цього списку додати наступну священну мантру. Постійне, навіть мисленне повторення якої, сприяє підвищенню вашої сили та енергії: “ОМ  ШРІ  ДЄЛА  ОМ”.